Marketing Manager (Farmacie)

Hlavní město Praha | 90 000 - 115 000 Kč/měs

O společnosti a pozici:

Farmaceutická společnost s globálním působením přichází s příležitostí v podobě pozice Marketing Manager. Máte-li zahraniční marketingovou zkušenost a nyní se rozhlížíte po nové výzvě čtěte dál!

Náplň práce Marketing Manager:

- tvořit a nastavovat marketingové strategie v zahraničí (východní Evropa)
- věnovat se projektovým řízením spojených s uvedením aktivit v zahraničí
- průběžně kontrolovat plnění cílů a aktivit
- stanovit hlavní cíle s ohledem na specifika daných oblastí
- kooperace se zahraničními odděleními a globálním marketingovým týmem
- hledat prostor pro zlepšení

Požadujeme:

- VŠ (farmacie nebo podobný obor)
- AJ B2, znalost RUS (výhodou)
- působení na pozici Marketing, Product nebo Brand Manager (min. 3 roky)
- zahraniční pracovní zkušenost (daný region výhodou)
- proaktivní přístup (využití iniciativy)

Benefity:

- flexibilní pracovní doba
- možnost vlastní seberealizace (iniciativa vítána)
- 5 týdnů dovolené
- bonusy
- automobil i pro soukromé účely
- příspěvek na penzijní pojištění
- hrazené certifikáty
- mobilní tarif pro členy rodiny
- Jazykové kurzy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-19-354867

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

90 000 - 115 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Ruština (středně pokročilá)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky / příspěvek na stravování