Administratíva v zákazníckom servise s Aj, ži v Grécku!

Řecko

Náplň práce:

Chcel/a si osláviť koniec štúdia pri mori a až potom začať kariéru? Nevyšla ti tento rok dovolenka a ďalšiu si už nemôžeš dovoliť?
Nezúfaj, máme pre Teba príležitosť zažiť oboje!
V Grécku dostaneš príležitosť pracovať pre značky ako Netflix, Audi, Pandora alebo Microsoft.
Predchádzajúca skúsenosť nie je potrebná, dostaneš kompletné zaučenie.
(A kamarátov kľudne zober so sebou, miesta je dosť pre všetkých!)

V práci budeš:
- Mať na starosti vlastné portfólio klientov
- Budovať vzťahy so zákazníkmi
- Pomáhať pri riešení problémov na danom projekte
- Komunikovať so zákazníkmi prostredníctvom emailu, či telefonicky
- Vymýšľať nové riešenia a zlepšovať procesy
- Spracovávať príslušnú dokumentáciu
- Pracovať v tíme na zaujímavých projektoch

Požadujeme:

Čo je potrebné z Tvojej strany:
- Mať skvelé komunikačné zručnosti
- Vedieť slovensky/česky a anglicky (úroveň B2)
- Flexibilita a spoľahlivosť
- Ochota presťahovať sa za slniečkom do Grécka
- Záujem objavovať novú kultúru

Benefity:

Čo dostaneš spolu s výplatou:
- Relokačný balíček (plne hradená letenka a asistencia s ubytovaním)
- 13. + 14. plat
- Jazykové kurzy
- Performance bonus
- Účasť na akciách organizovaných spoločnosťou
- Príspevok na verejné zdravotné poistenie a zdravotný balíček zahŕňajúci lekárske prehliadky či dentálnu starostlivosť

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 20-6-356494

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Řecko

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Slovenština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vzdělávací kurzy, školení, Nadstandardní lékařská péče, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Ubytování / příspěvek na ubytování

Pozice je vhodná pro absolventy.