Medicínský reprezentant - PSYCH, NEUR

Středočeský kraj | 35 000 - 45 000 Kč/měs

O společnosti a pozici:

Máte obchodního ducha a zkušenost na pozici Medicínského specialisty či KAM? Chcete využít zkušenosti a vědomosti na nové pozici?

Chcete se realizovat v prostředí stabilní společnosti se silným postavením na trhu.

Nyní můžete na pozici Medicínského specialisty!

Náplň práce:
- Denní návštěvy lékařů ve daném regionu
- Rozvíjení vztahů s klienty z oblasti psychologie a neurologie
- Propagace produktů společnosti dané specializace
- Dodržování etického kodexu
- Organizace seminářů
- Reporting manažerovi
- Lokalita: Prahy, K.Hora, Pardubice a okolí

Požadujeme:

- Vzdělání (v oblasti farmacie, přírodních věd, chemie výhodou)
- Praxe z oboru (Reprezentant, KAM)
- Prokazatelný zájem o farmacii a prodej léčiv
- Komunikativní dovednosti
- Prezentační dovednosti
- Samostatnost a empatie

Benefity:

- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- Pravidelné bonusy
- Automobil i k osobním účelům
- Příspěvek na stravování
- Telefon a notebook
- Vzdělávací kurzy
- Důchodové pojištění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-13-357675

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno / sickday, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky / příspěvek na stravování

Pozice je vhodná pro absolventy.