OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ, vhodné i pro absolventy

Zlín

Náplň práce:

Cítíte se na obchodních jednáních jako ryba ve vodě? Daří se Vám rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky? Lehce se Vám navazují nové kontakty?

Budete mít možnost uplatnit svůj obchodní talent a přispět tak k rozvoji jedničky na trhu - ve společnosti působící v oblasti nábytku.

Náplní práce bude:

  • jednání se stávajícími zákazníky (evropský trh)
  • rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů
  • rozšiřování portfolia zákazníků (B2B)
  • prezentace výrobků a služeb, dojednávání obchodních podmínek
  • komunikace s výrobou a technology
  • účast na veletrzích
  • cestování do zahraničí (cca týden v kanceláři a týden v zahraničí u klientů)

Požadujeme:

  • povaha obchodníka
  • pokročilá znalost anglického jazyka pro komunikaci se zákazníky ze zahraničí
  • další světový jazyk na komunikativní úrovni velkou výhodou
  • ochota cestovat do zahraničí
  • technické vzdělání bude jedině plus
  • ŘP sk. B

Další informace:

Benefity:

  • služební auto
  • stravenky
  • homeoffice
  • kompenzace ubytování a cestovních nákladů
  • příspěvek na volnočasové aktivity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-23-359748

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (výborná/rodilý mluvčí)

Pozice je vhodná pro absolventy.