STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ + NJ

Olomoucký kraj | 50 000 - 60 000 Kč/měs

Náplň práce:

Strategické a komplexní úkoly například v oblastech udržitelnosti, dodavatelských řetězců a nákupních strategií materiálových skupin.

- vypracování a zavedení nákupních strategií
- koordinace nákupních aktivit několika výrobních závodů
- spolupráce s nákupními odděleními v Evropě
- analýza trhu a materiálových skupin
- realizování opatření vedoucí ke snížení nákladů a technologickému vývoji
- identifikace a vybudování nových dodavatelů
- organizace a provádění dodavatelských auditů u potenciálních dodavatelů

Požadujeme:

- ekonomické, nebo technické vzdělání
- zkušenosti v oblasti nákupu, logistiky jsou výhodou
- aktivní znalost německého jazyka (denní komunikace s německými kolegy)
- aktivní znalost anglického jazyka
- znalost MS Office
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost zjišťovat si informace a schopnost vyjednávat
- ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B

Další informace:

Benefity:
- pět týdnů dovolené
- 5% osobní ohodnocení
- příspěvek na stravu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 12-20-359844

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 60 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (středně pokročilá)