VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ

okres Tábor | 45 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

Ovládáš skladové hospodářství a domluvíš se anglicky? Baví tě optimalizace procesů v logistice?
Pošli nám svůj životopis!

Tvým úkolem bude:
- navrhování optimalizací procesů dopravy, skladování, komunikace se zákazníky,
- plánování, organizace a zajištění logistiky,
- řízení úseku zákaznického servisu a skladového hospodářství,
- interní plánování logistiky pro nové zakázky,
- řešení problémů při zpracování zakázek,
- komunikace s externími společnostmi - vyjednávání smluvních podmínek,
- řešení závozů se zákazníky a dopravci.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání ekonomického nebo obchodního směru,
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici,
- komunikativní AJ slovem i písmem,
- schopnost vést tým,
- organizační a komunikační schopnosti,
- znalost MS Office,
- znalost SAPu výhodou.

Další informace:

Benefity:
možnost osobního růstu, vzdělávání a rozvoje
motivační mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
příspěvky na stravování – formou stravenky
notebook, mob. telefon
možnost poskytnutí vozidla k soukromým účelům
příspěvek na penzijní připojištění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-21-360955

Informace o pozici

Místo pracoviště:

okres Tábor

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

45 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení