SPRÁVCE BUDOVY l PARDUBICE

Pardubický kraj | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Víte, jak to chodí ve výrobních firmách?

Hledáme do týmu člověka, který nám pomůže se starostí o technologické zařízení budovy výrobního závodu, ale zároveň se nebojí ve něco opravit.
Na této pozici:

Co vás na této pozici čeká?
-zodpovědnost za údržbu budovy a celého areálu
- dodržování bezpečného provozu v areálu
- řízení dodávky energií, monitoring spotřeby
- administrativa potřebná k řízení areálu

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost technické angličtiny (min. úroveň A2)
- min. 3-5 let praxe v oblasti správy budov
- znalost MS Office (Excel)
- znalost Facility Managementu

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • obědy s příspěvkem zaměstnavatele
  • firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zlevněné volání
  • věrnostní bonusy
  • sleva na dovolenou

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 5-5-361016

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)