BRIGÁDA na prodejně, 130 Kč/hod. Praha - Letňany

Praha-Letňany | 130 Kč/hod

Náplň práce:

Hledáte brigádu na listopad a prosinec? Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:

PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY

- podpora při kontaktu se zákazníky spojená s chodem prodejny
- vyřizování zákaznických dotazů na prodejně
- poskytování informací týkajících se nabízených produktů a služeb zákazníkům

Termín: listopad - prosinec 2020
Plat: 130 Kč/hod.
Lokalita: Praha - OC Letňany
Úvazek: 20 hodin týdně (flexibilita každý všední den spíše odpoledne, mohou se objevit i víkendy)

Požadujeme:

- rodilý mluvčí ČJ/SK
- minimálně středoškolské vzdělání (ideálně student VŠ)
- velmi dobré komunikační schopnosti
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost práce na PC a a základní orientace v moderních technologiích
- pozice je vhodná i pro maminky na mateřské

Další informace:

Benefity:
- získání praxe
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-24-360937

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Letňany

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 1. 11. 2020 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru:

Sezonní/krátkodobá práce

Mzda:

130 Kč/hod

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)