JUNIOR SPECIALISTA KMENOVÝCH DAT s AJ

České Budějovice | 27 000 - 32 000 Kč/měs

Náplň práce:

Domluvíš se anglicky se zahraničními kolegy? Jsi silně zaměřený na detail a baví tě práce spojená s integrací a správou dat?
Pokud Tě láká působení ve společnosti, která nabízí kariérní růst a nespočet benefitů, neváhej a pošli svůj životopis v angličtině.

Hledáme absolventy i zkušené kandidáty na pozici "JUNIOR SPECIALISTA KMENOVÝCH DAT s AJ".

- Podpora a monitoring integrace dat mezi různými ERP systémy
- Zajištění integrity a nejlepší kvality dat zákazníků a dodavatelů
- Interní podpora týmu kmenových dat a kolegů z dalších oddělení firmy
- Pravidelný reporting

Požadujeme:

- min. bakalářské vzdělání
- anglický jazyk min. na úrovni B2 – budeš pracovat se zahraničním kolegy a tvůj nadřízený bude cizinec
- praxe a zkušenosti s Excelem, SAPem, či jiným ERP systémem vítaná
- pečlivost, kreativita, schopnost řešit problémy
- předchozí pracovní zkušenost v zahraničním týmu vítána

Další informace:

Benefity:
- 13. plat (50-100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
- Stravenky v hodnotě 130 Kč/den
- Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km.
- 25 dní dovolené s 50% příplatkem
- 2 Sick day/rok
- Tréninkový program
- Jazykové kurzy
- Flexibilní pracovní doba
- Občasný Home Office
- Kanceláře v centru města
- Parkování zdarma v centru města

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-1-361024

Informace o pozici

Místo pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

27 000 - 32 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno / sickday, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích

Pozice je vhodná pro absolventy.