SPRÁVCE DAT OBCHODNÍCH PARTNERŮ

České Budějovice | 40 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti se správou SAPu nebo se správou dat? Znáte obchodní procesy jako Order to Cash, Procure to Pay, Record to Report a Supply Chain? Zvládnete jednání v angličtině?

Jako Správce dat obchodních partnerů budete spravovat kmenová data našich zákazníků a dodavatelů.

Budete zodpovědní za sledování a řízení zlepšování dat obchodních partnerů napříč společností a za zajištění důvěryhodnosti podnikových dat pro definované obchodní potřeby.
Čeká Vás intenzivní spolupráce s obchodními zástupci při nastavování kmenových dat obchodních partnerů, která přispěje k vylepšení podnikové strategie firmy.
Budete rovněž určovat cíle kvality kmenových dat obchodních partnerů a zajišťovat integritu dat v ERP systémech.

Výběrové řízení bude realizováno anglicky. V případě zájmu, prosíme poslat životopis v angličtině.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání nebo minimálně 3 roky praxe v oboru
- Výborná znalost AJ slovem i písmem – práce v mezinárodním týmu, použiti na denní bázi
- Předchozí zkušenosti se správou SAP nebo se správou dat
- Znalost obchodních procesů Order to Cash, Procure to Pay, Record to Report a Supply Chain
- Znalost Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
- Předchozí zkušenost v globálním týmu vítaná

Další informace:

Benefity:
- 13. plat (50-100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
- Stravenky v hodnotě 130 Kč/den
- Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km.
- 25 dní dovolené s 50% příplatkem
- 2 Sick day/rok
- Tréninkový program
- Jazykové kurzy
- Flexibilní pracovní doba
- Občasný Home Office
- Kanceláře v centru města
- Parkování zdarma v centru města

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-16-361027

Informace o pozici

Místo pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno / sickday, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty