Práce ve výrobě - Plzeň

Plzeň | 21 600 - 28 000 Kč/měs

Náplň práce:

Přijmeme pracovníky/-ce do výrobního podniku v Plzni.

Otevřené pracovní pozice:

PŘÍPRAVÁŘ: příprava materiálu pro výrobu, zavážení materiálu do výroby, práce na PC

OBSLUHA BALÍCÍHO STROJE A LINKY: obsluha stroje ve výrobě, zajištění plynulého chodu stroje a plnění zakázek

Požadujeme:

- Praxe z výrobního podniku
- Zkušenost s obsluhou strojů výhodou
- Spolehlivost, schopnost samostatné práce
- Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Benefity:

- nástupní mzda 135 Kč/hod.
- výkonnostní bonusy až 35 Kč/hod. navíc k základní mzdě
- bonus 10 Kč/hod. navíc k základní mzdě za odpracované směny
- bonus 500 kč/měs. za odpracovaný měsíc
- dotované stravování (příspěvek zaměstnavatele 55%)
- v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
- možnost záloh
- práce v dvousměnném provozu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-18-361656

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

21 600 - 28 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování