Quality Person/Quality Assurance specialist

Středočeský kraj | 35 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jste čerstvý absolvent studií farmacie či podobného oboru a rozhlížíte se aktuálně po zajímavé příležitosti?

Máte praxi z oblasti QA a chcete nyní prozkoumat nové možnosti? Hledáte flexibilní pracovní dobu?

Nyní máte možnost ucházet se o pozice Quality person (QP) a svou náplň práce si z části můžete přizpůsobit podle preference!

Chcete se realizovat a prohloubit své zkušenosti v prostředí společnosti s letitou historií zaměřenou na výzkum a vývoj veterinárních vakcín a nabídkou farmakologických služeb?

- propouštění výrobních šarží vakcín a kontrola výrobní dokumentace
- řešení neshod a závad v jakosti
- změnová řízení
- provádění interních a externích auditů
- hodnocení a zlepšování výrobních a kontrolních postupů
- vzdělávání personálu v oblasti SVP
- komunikace s úřady (MZdr, SÚKL, ÚSKVBL)
- sledování aktuální české a evropské legislativy

Místo pracoviště: Jílové u Prahy
Nástup: ihned

Požadujeme:

- VŠ vzdělání z oblasti farmacie, veterinární medicíny, přírodních věd nebo chemie,
- znalost alespoň jednoho ze systémů řízení kvality (ISO, SVP)
- komunikativní znalosti AJ (min. úroveň B1)
- MS Office
- smysl pro detail, systematičnost,
- zodpovědnost a pečlivost při práci s dokumenty
- řidičský průkaz B (kontrola externích objektů)

Benefity:

- 5 týdnů dovolené
- zdravotní volno
- stravenky
- variabilní pracovní náplň
- flexibilní pracovní doba
- penzijní připojištění
- možnost zkráceného úvazku
- možnost ubytování v areálu společnosti (garsonka)
- jazykové kurzy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-4-361658

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování / příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno / sickday, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce