Optometrista/Optometristka Praha

Hlavní město Praha | 35 000 - 42 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jsi absolventem v oboru Optometrie a rozhlížíš se po pracovní příležitosti?

Chceš pracovat v prostředí kamenné pobočky či v obchodním centra pro společnost, která má k dispozici ty nejlepší technologie v oblasti oční optiky, investuje do vzdělávání svých zaměstnanců a zakládá si na profesionálním přístupu k zákazníkovi?

Co bude náplní tvé pozice:

- vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
- kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
- poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa

Požadujeme:

- Bc. vzdělání v oboru optometrie (či obdobné pro výkon pozice)
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování k zákazníkům
- dynamická osobnost ochotná učit se
- flexibilita (např.1 směna o víkendu)
- reprezentativní osobnost

Benefity:

- sezónní zaměstnanecké slevy
- stravenky
- roční bonus
- kafeterie
- vzdělávací programy, kongresy (akademie)
- možnost zkráceného úvazku
- moderní technologie, prostředí (kamenná pobočka, obchodní středisko)
Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-13-361659

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

35 000 - 42 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky / služby, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích

Pozice je vhodná pro absolventy.