Obchodní zástupce In Vitro diagnostika

Středočeský kraj | 50 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

Pro zajímavou společnost v oblasti diagnostiky hledáme obchodního zástupce v oborech imunoanalýza, molekulární biologie a mikrobiologie.

Budete klíčová osoba pro zákazníky a až 80% času strávíte v terénu. Vaším revírem bude oblast Čech (severní, střední, západní i jižní Čechy).

Pokud Vám nevadí cestování a chcete pracovat pro světového lídra v oblasti diagnostiky, zašlete CV v českém a anglickém jazyce.

Co Vás na pozici čeká?

- budování a udržování vztahů se zákazníky
- pravidelné návštěvy u zástupců nemocnic, laboratoří a klinik
- dojednávání cen a příprava nabídek
- monitorování trhu, analýza příležitostí pro budoucí rozvoj obchodu
- účast na kongresech

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oblasti farmacie, mikrobiologie či podobného oboru
- předchozí zkušenost na obchodní pozici (min. 2 roky)
- dobrá orientace v laboratorním prostředí
- ochota cestovat po větším regionu (Čechy)
- AJ B2 (aktivní komunikace s vedením společnosti)
- aktivní řidič sk. B

Benefity:

- 23 dní dovolené
- služební automobil pro soukromé účely
- životní pojištění
- cafeterie
- roční bonus
- flexibilita (možnost práce z domova, z office)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-23-361661

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas