SERVISNÍ TECHNIK - CHLAĎAŘ - 1 SMĚNA - MĚŠICE

Měšice | 30 000 - 35 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti s montážemi chladících jednotek? Chcete pracovat na jednu směnu a je pro Vás lokalita Měšice dobře dostupná?
Tak jste otevřel ten správný inzerát!
Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍK/CHLAĎAŘ.
V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis.

  • Montáž chladicích jednotek
  • Instalace chladicích jednotek a okruhů u zákazníka
  • Servis chladicích jednotek, včetně zákroků u zákazníka
  • Spolupráce na vývoji nových produktů vlastní firmy i řešení v rámci skupiny

Lokalita: Měšice u Prahy
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
Pracovní doba: pouze ranní směny - od 7:00 do 15:30, možnost práce přesčas

Požadujeme:

  • Vzdělání na úrovni SOU/SŠ
  • Praxe min. 1 rok
  • Certifikát pro práci s f-plyny
  • Pájení na tvrdo
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Orientace na detail a manuální zručnost

Další informace:

Benefity:

  • 1 000 Kč za plnou docházku
  • Roční bonusy
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • 1 týden dovolené navíc
  • Odměna za doporučení zaměstnance 10 000 Kč
  • Flexipassy 500 Kč/kvartál

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-18-350575

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Měšice

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

30 000 - 35 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Dovolená více než 5 týdnů