VEDOUCÍ NÁKUPU l PARDUBICE l až 50 000 Kč

Pardubický kraj | 40 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenost s vedením zaměstnanců?
Podíleli jste se na strategickém plánování nákupu?

Hledáme zkušené kandidáty na pozici VEDOUCÍ NÁKUPU!

Čeká Vás:

- Práce na snižování materiálových nákladů
- Jednání s dodavateli a týmem nákupčích ohledně nákupních procesů
- Vzorkování, dokumentace a zavádění nových dílů
- Zodpovědnost za vedení auditů
- Reporting a spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

- znalost anglického jazyka (denní komunikace)
- zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti nákupu
- orientace v technických výkresech
- výborné vyjednávací dovednosti

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • obědy s příspěvkem zaměstnavatele
  • firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zlevněné volání
  • věrnostní bonusy
  • sleva na dovolenou

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 5-20-362171

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)