Super brigáda v Modřicích - pouze ranní směny!

Brno | 115 Kč/hod

Náplň práce:

Hledáte pravidelnou brigádu? Vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (cca 15 minut z Brna)? Nebojíte se výroby? Máme nabídku přesně pro Vás!

- kontrola optických kabelů a kabelových svazků
- komplatace komponentů
- balení komponentů

Směny jsou pouze RANNÍ, vždy od 6:00 do 14:30, od PONDĚLÍ do PÁTKU.

Smlouva: DPČ
Pokud budete šikovní, je možnost dlouhodobé spolupráce i přechodu na hlavní pracovní poměr!

Požadujeme:

- schopnost rozeznat barvy
- manuální zručnost
- ochota pracovat v lokalitě MODŘICE - doprava zajištěna!
- ochota pracovat po-pá

NÁSTUP možný CO NEJDŘÍVE!

Další informace:

Benefity:
- MZDA 115 Kč/hod.
- STRAVENKY v hodnotě 90,- Kč za každou odpracovanou směnu
- dlouhodobá spolupráce
- ranní směna PO - PÁ (6:00-14:30)
- možnost přechodu do kmene společnosti
- příjemné, klimatizované pracovní prostředí
- práce vhodná pro ženy i muže

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-18-362615

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 23. 11. 2020 do 28. 2. 2021

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru:

Sezonní/krátkodobá práce

Mzda:

115 Kč/hod

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)