HR Reporting Analyst

Hlavní město Praha | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Baví Vás reporting a analýzy? Máte velmi dobrou znalost Excelu?
Máte zkušenosti s personální administrativou nebo implementací HR systému?
Chcete být součástí přátelského týmu?

Ano? Tak neváhejte zaslat své CV!

  • Příprava reportů a analýz
  • Zastřešení celého procesu hodnocení a jeho rozvoj, aby se dal co nejefektivněji využít
  • Příprava podkladů pro pracovní výkony
  • Příprava HR rozpočtu a kontrola jeho čerpání
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • Participace na HR projektech
  • Mnoho dalšího

Lokalita: Praha - centrum
Mzda: Dle zkušeností

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost Excelu (zejména kontingenční tabulky, funkce SVYHLEDAT apod.)
  • Předchozí zkušenosti z oblasti personální administrativy a správy/implementace HR informačního systému - výhodou
  • Zkušenost se systémem Helios - výhodou
  • Analytické a procesní myšlení
  • Komunikativní znalost AJ

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Jazykové kurzy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-7-362786

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (mírně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno / sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce