MANAŽER | KONSTRUKCE| AJ | MZDA AŽ 90.000 Kč

Havlíčkův Brod | 70 000 - 90 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte praxi v oboru konstrukce a chcete lépe uplatnit své jazykové a hlavně manažerské schopnosti? Toto je Vaše šance!

Náplní Vaší práce bude:
- vedení týmu konstrukčního oddělení
- řízení a koordinace konstrukčních a vývojových projektů včetně aktivního zapojení
- komunikace s klienty z hlediska technického řešení, hlídání termínů a nákladů, apod.
- návštěvy klientů i v zahraničí, řešení technické specifikace
- odpovědnost za kvalitu provedené práce
- příprava reportů v anglickém jazyce

Požadujeme:

- SŠ/VŠ
- AJ na úrovni B2
- Zkušenost na vedoucí pozici, zkušenost s vedením týmu lidí
- 3D programy

Další informace:

Benefity:
- týden dovolené navíc
- flexi pracovní doba
- penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- Kafeterie
- příspěvek na firemní stravování
- odborné vzdělávání
- firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-10-384159

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Havlíčkův Brod

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

70 000 - 90 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)