JUNIOR .NET C# DEVELOPER

Kuřim | 40 000 - 60 000 Kč/měs

Náplň práce:

Znáš ze školy .NET a C# a chceš se této oblasti dál věnovat?
V úspěšné společnosti nedaleko Brna můžeš nastartovat svou IT kariéru a ještě k tomu mít solidní příjem!

Co bude náplní tvé práce?

- práce v týmu vývojářů, kteří se starají o naše klienty
- vývoj a údržba webových aplikací
- pomoc našim klientům v začátcích
- napojování systému na webové služby
- testování a ladění aplikací

Co požadujeme:

- znalost .NET a jazyka C#
- úroveň anglického jazyka umožňující práci se softwarem
- chuť se dále vzdělávat a rozvíjet

Čím nás ohromíš:
- praxí na obdobné pozici
- znalostí Delphi 5, MS SQL Server nebo ORACLE

Benefity:

- příspěvek na stravování
- flexibilní pracovní doba
- zázemí stabilní společnosti
- možnost profesního růstu
- možnost home office po domluvě
- rodinná pohodová atmosféra

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-16-384204

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Kuřim

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

40 000 - 60 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Zdravotní volno / sickday, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu

Pozice je vhodná pro absolventy.