REGULATORY AFFAIRS COORDINATOR, až 50.000 Kč

Hlavní město Praha | 45 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenost z registračního oddělení? Mluvíte anglicky? Zajímá Vás farmacie? Jestli ano, pošlete nám svůj životopis!

Na pozici REGULATORY AFFAIRS COORDINATOR budete mít na starosti:

- Udržování stávajícího produktového portfolia uváděného na trh v rozvíjejících se zemích v souladu s příslušnými regulačními požadavky
- Přispívat k rozvoji regulačního nástroje, aktualizovat, udržovat, ověřovat a sledovat data ve stávajících databázových systémech
- Poskytovat podporu Regulatory lead s regulačními požadavky od interního a externího partnera
- Působit jako kontaktní místo a koordinovat diskuse s funkcemi GRA a externím partnerem
- Následná diskuse s regiony, identifikace případných problémů a návrh řešení
- Zápisy ze setkání a následné úkoly

Nástup: ihned
Mzda: 45 - 50 000 Kč dle zkušeností
Smlouva: nástup co nejdříve, do 31.12.2022
Lokalita: Praha 6

Požadujeme:

  • Vzdělání s farmaceutickým, chemickým nebo medicínským zaměřením
  • Zkušenosti s regulačními záležitostmi jsou nutností
  • Znalost regulačních procedur v rámci EU
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Samostatný a pečlivý kandidát

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • plně hrazené stravenky
  • systém cafeterie 10000 bodů na rok
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-13-384296

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

45 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno / sickday