PROJEKTANT | vodohospodářské stavby

Hlavní město Praha | 40 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Inženýrsko konzultační společnost v oboru vodního hospodářství rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici:
PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Co bude Vaší náplní práce:

  • samostatné zpracování dílčích částí projektové dokumentace
  • vypracování technických zpráv
  • spolupráce s dalšími profesemi zúčastněnými na projektu
  • možnost autorského dozoru podle rozsahu účasti na projektu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru (vodohospodářské stavby)
  • zkušenosti s projektováním vodohospodářských staveb minimálně 5 let
  • znalost práce v programu AutoCAD, Revit
  • orientace v příslušné legislativě a technických normách
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Benefity:

  • flexibilní pracovní doba
  • roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • služební telefon
  • notebook

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-5-384669

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Benefity:

Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky / příspěvek na stravování