ZÁKAZNICKÝ SERVIS s AJ, 30 000 Kč

Strakonice | 26 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jsi komunikativní, baví tě kontakt se zákazníky a nedělá ti problém vyřizovat emaily a telefonáty anglicky? Pokud hledáte rozmanitou práci pošlete svůj aktuální životopis v anglickém jazyce.

Co bude Vaší náplní práce?
- každodenní telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- správa objednávek od A do Z (tvorba objednávek, zajištění dopravy, fakturace)
- spolupráce se skladem, zajištění zpracování objednávek ve stanoveném čase
- řešení problémů s dopravou a případných reklamací
- vedení dokumentace
- komunikace napříč společností

Požadujeme:

- Angličtina pro každodenní komunikaci se zákazníky
- Microsoft Excel, Word a Outlook
- Prozákaznický přístup, organizační dovednosti
- Předchozí zkušeností v zákaznickém servisu, obchodu nebo logistice vítaný, však není to podmínka

Další informace:

Benefity:
- 13. plat
- Měsíční odměny na základě dosažení určitých cílů (obvykle 1500Kč/měsíc)
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby
- Občasný HO
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na wellness - 2000Kč/6 měsíců (masáže, posilovna apod.)
- Poukázky na volnočasové aktivity (300Kč/měsíc)
- Občerstvení na pracovišti
- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- Kurzy angličtiny

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-23-388676

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Strakonice

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

26 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky / příspěvek na stravování

Pozice je vhodná pro absolventy.