DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, 120 Kč/hod

Praha-Nusle | 120 CZK/hour

Náplň práce:

Hledáte brigádu, kterou si udržíte minimálně po 2-3 semestry? Chcete získat zkušenost v prestižním mezinárodním prostředí? Rádi pracujete s PowerPointem a příprava prezentací není problém?

Pro našeho klienta, mezinárodní konzultantskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta či asistentky konzultantů na částečný úvazek.

Co bude obsahem práce?

  • 85 % práce je tvorba a editace prezentací na základě podkladů od konzultantů
  • tvorba brožur a letáků
  • administrativní práce s elektronickou knihovnou

Flexibilní pracovní doba: 20 hodin/týdně potřeba docházet v časech od 9:00 - 22:00 (1-2x týdně potřeba docházet večer, odvoz zajištěn)

Mzda: 120 Kč/hod.
Lokalita: Praha 4 - Pankrác
Spolupráce: dlouhodobě (alespoň 1-2 roky)

Požadujeme:

Koho hledáme?

  • ideálně VŠ student/ka (obor čeština, angličtina, ekonomické obory apod.)
  • výborná znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office, zejména MS PowerPoint
  • znalost grafických programů výhodou
  • psaní na stroji všemi deseti výhodou
  • orientace na detail
  • týmový hráč

Další informace:

Benefity:

  • vzdělávací kurzy
  • zajištěný odvoz po 21:00
  • občerstvení na pracovišti

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-281165

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Information about the vacancy

Job location:

Praha-Nusle

Employment type:

Temporary work, from 2. 1. 2019 to 2. 1. 2020

Type of employment:

Agreement on working activities

Salary:

120 CZK/hour

Required education:

Bachelor's

Required languages:

English (advanced), Czech (proficient/native speaker)