Pracovník obsluhy výrobních strojů - 2 směnný provoz!

Brno | 22 500 - 23 700 CZK/month

Náplň práce:

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Rádi se učíte a zlepšujete? Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!

Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Vaší náplní práce bude zejména:
- výroba od jednodušších ručních zařízení až po komplexní automatizované linky
- budete zodpovědný za dodržení a kontrolu procesu a přesných procedur
- případná identifikace chyb
- pracovat s reporty a předávání pravidelných informací
- podporovat a kontrolovat ostatní operátory

Jedná se o pozici ve dvousměnném provozu.

Místo výkonu práce - Brno Slatina

Pozice je vhodná pro absolventy!

Požadujeme:

- zkušenosti s výrobou
- samostatnost a proaktivní přístup
- pečlivost a pozornost pro detail
- schopnost pracovat podle pracovních postupů
- manuální zručnost a šikovnost
- zodpovědnost
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Možnost nástupu IHNED nebo po dohodě.

Další informace:

Benefity:
- zajímavá mzda, možnost navýšení
- dvousměnný provoz, ale nabízíme možnost vybrat si i třísměnný provoz
- týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
- bonus produktivity a bonusové ohodnocení nadřízeným každý měsíc
- pokud se Vám bude dařit, můžete kariérně růst
- v kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-332521

Information about the vacancy

Job location:

Brno

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For a definite period of time

Salary:

22 500 - 23 700 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Job is suitable for graduates.