Technik elektro - JEDNOSMĚNA!

Brno | 23 500 - 27 000 CZK/month

Náplň práce:

Baví Vás vyhledávání závad a jejich řešení? Vyznáte se v komponentech mobilů či počítačů a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro?
Pokud ano, máme pro Vás nabídku:

Hledáme šikovné kandidáty na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA!

Vaší náplní práce bude zejména:
- diagnostika desek plošných spojů pro mobilní telefony, notebooky a jiná přenosní zařízení
- testování těchto desek pomocí programů na počítačích
- opravy desek
- pájení komponentů
- odpovědnost za technickou dokumentaci

Jedná se o pozici v jednosměnném provozu (7:00-15:30)!

Místo výkonu práce - Brno Slatina

Pozice je vhodná pro absolventy, nabídka i pro kandidáty bez praxe!

Požadujeme:

- vzdělání v oboru elektro nebo ITvýhodou
- orientace v elektotechnických schématech
- pokročilá znalost práce s počítačem
- alespoň základy anglického jazyka
- znalost pájení výhodou

Další informace:

Benefity:
- pouze ranní směna
- zajímavá mzda odvíjející se od zkušeností a výkonu
- NÁBOROVÝ BONUS 3000kč
- dovolená 5 týdnů + sick day
- stravenky v hodnotě 80kč/odpracovaný den
- narozeninové poukazy
- jazykové kurzy
- posilovna přímo v areálu + sportovní benefity
- pravidelné mimopracovní setkání a akce
- skvělý kolektiv
- možnost kariérního růstu, nabídka i pro kandidáty bez praxe

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-332536

Information about the vacancy

Job location:

Brno

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For a definite period of time

Salary:

23 500 - 27 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

English (pre-intermediate)

Job is suitable for graduates.