LEAN ENGINEER

Moravskoslezský region

Náplň práce:

Máte znalost nástrojů štíhlé výroby, komunikativní znalost anglického jazyka, chcete pracovat ve významné automotive společnosti? Pak hledáme právě Vás pro pozici "LEAN ENGINEER"!!!

Vaší hlavní odpovědností bude:

  • zavádění LEAN manufacturing
  • spolupráce na zlepšování procesů
  • tvorba LAYOUT pracovišť
  • spolupráce s projektovými týmy při zavádění výrobků do sériové výroby
  • reporting a vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • znalost LEAN nástrojů
  • znalost metod průmyslového inženýrství
  • znalost anglického jazyka pro denní komunikaci podmínkou
  • flexibilita a dobré prezentační dovednosti
  • ŘP. sk. B

Další informace:

Benefity:
Nabízíme Vám:

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • možnost závodního stravování
  • roční bonusy
  • nejnovější technologie
  • další rozvoj a kariérní růst

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-30-332623

Information about the vacancy

Employment type:

Full-time work

Contract duration:

For an indefinite period of time

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages:

English (intermediate)