OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE/ ÚSTÍ NAD LABEM

1198, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika | 30 000 - 50 000 CZK/month

Jste aktivní člověk, který rád cestuje po krásách České země? Máte vyřídilku a láká Vás provizní systém odměňování s nezastropovanými bonusy a prací na HPP?

V tom případě čtěte dále, budoucí obchodně techničtí zástupci! :-)

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími zákazníky ve svěřeném regionu
  • rozšiřování spolupráce se stávajícími partnery
  • provádění průzkumu trhu a aktivní vyhledávání nových partnerů
  • prezentace portfolia produktů a výrobních možností
  • tvorba nabídek a návrhů kupních smluv, kontrola jejich platnosti
  • technická pomoc zákazníkům
  • osobní zodpovědnost za plnění prodejních cílů

Požadujeme:

  • praxe z obdobné pozice alespoň 2 roky
  • zásadní je technická zdatnost a povědomí
  • velmi dobrá komunikace v českém jazyce
  • znalost práce na PC (MS EXCEL - kontingenční tabulky)
  • aktivní řidič (sk. B)
  • pozitivní osobnost, schopnost přinášet řešení, tah na branku

POKUD UMÍTE ANGLICKY NEBO NĚMECKY, NEMINE VÁS V BUDOUCNU KARIÉRNÍ POSUN NA PRODUKTOVÉHO SPECIALISTU!

Benefity:

  • 25 dní dovolené
  • pozice spjatá s cestováním a komunikací
  • mimořádné odměny 2x ročně dle hospodaření společnosti
  • penzijní a životní připojištění (od 3 000 Kč/ měs.)
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek (stravenka v hodnotě 110 Kč/den)
  • bonus za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc (až 1500 Kč/ měs.)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-13-332537

Information about the vacancy

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

30 000 - 50 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

Czech (proficient/native speaker)

Benefits:

Bonuses, Sales commission, Cell phone, Discount on company products / services, Notebook, Contributions to the pension / life insurance, Transport allowance, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Sick day, Corporate Events, Individual schedules of working hours