Účetní - Part time

Praha-Staré Město

Náplň práce:

Hledáte práci na částečný úvazek v oblasti účetnictví? Jste absolventem VŠ v tomto oboru? Máte zájem o práci na dobu neurčitou?

  • Finanční účetnictví
  • Podílení se na měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrce
  • Kontrola finančních údajů banky během uzávěrky
  • Provádění plateb včetně odbavení dodavatele v systému SAP
  • Zadávání validovaných indexů do SAP
  • Vedení účetnictví (ruční šarže) jak v ATLAS 2, tak v SAP
  • Měsíční zúčtování účtů
  • Analýza a předkládání vedoucímu finančního týmu / vedení / místnímu podniku řádné informace o ziskovosti klienta a obchodní linky.
  • Správa žádostí externích auditorů.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie nebo financí, zkušenosti z bankovnictví výhodou
  • Zkušenosti se zpracováním plateb
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Plynulá angličtina - jak mluvená, tak písemná, dobrá čeština
  • IT gramotnost - pokročilá úroveň
  • Odpovědnost, iniciativa
  • Důkladnost
  • Zodpovědnost, odpovědnost a přesnost

Další informace:

Benefity:
- 6 týdnů dovolené
- 10 dnů sickdays
- 100Kč stravenky
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Individuální výuka cizích jazyků na pracovišti
- Roční bonus

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Information about the vacancy

Job location:

Employment type:

Part-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Required education:

University

Required languages:

Czech (proficient/native speaker), English (proficient/native speaker)

Benefits:

Bonuses, Contributions to the pension / life insurance, Meal tickets / catering allowance, Educational courses, training, Sick day, More than 5 weeks of vacation