PROJEKTOVÝ MANAŽER S NJ

Zlínský region | 30 000 - 40 000 CZK/month

Náplň práce:

Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vás bude brát jako partnera a ne jen jako "jednoho z davu"?

Pak je toto příležitost pro Vás. Hledáme kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER/MANAŽER VÝROBNÍCH ZAKÁZEK.

Vaši hlavní odpovědností bude podílení se na přípravě nových zakázek a jejich následné řízení v rámci interních projektů. Nevyhnete se komunikaci se zákazníkem, budete dohlížet nad realizací zakázky a také jejím předání přímo u zákazníka.
To znamená, budete mít vše "pod palcem" a mít možnost ovlivnit výsledek a spokojenost zákazníka.
Na svou práci nebudete sami, budete mít k dispozici menší tým lidi (v závislosti na velikosti projektů) a k dispozici Vám rovněž budou kolegové z nákupu, logistiky, výroby a technologie.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického nebo stavebního směru
  • praxe v oblasti projektového managementu alespoň 2 roky
  • pro klientský přístup
  • pokročilá znalost německého jazyka - denní komunikace Německem, znalost angličtiny vítána
  • praxe v oblasti komunikace se zákazníkem
  • schopnost čtení základní stavební technické dokumentace

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvky na stravování
  • mobil, notebook a automobil (nejprve pro služební cesty, časem i pro soukromé účely)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-13-339565

Information about the vacancy

Job location:

Zlínský region

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Salary:

30 000 - 40 000 CZK/month

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages:

German (advanced)

Benefits:

Car for private purposes, Cell phone, Notebook, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Corporate Events, 13th monthly salary, Self - organization of the job