ASISTENT/KA PRODEJE sportovní módy, 28 - 33 000 Kč!

Praha-Štěrboholy | 28 000 - 33 000 CZK/month

Náplň práce:

Pojďte pracovat jako SALES ASSISTANT pro obchod se streetovým a sportovním oblečením ve Fashion Areně! Jste-li komunikativní osobnost s citem pro módu, rádi si přečteme Váš životopis.

  • kompetentní a profesionální služby zákazníkům
  • přímý prodej i práce na pokladně
  • údržba vzhledu prodejny a prezentace zboží

Nástupní mzda: fix 28 000 Kč/měsíc, po 6ti měsících 30 000 Kč + cca 3 000 Kč bonusy z prodeje!

Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (10:00 - 20:30 hod)

Lokalita: Štěrboholy - Praha 10

Požadujeme:

  • Zkušenost z prodeje
  • Orientace na zákazníka
  • Anglický jazyk výhodou

Další informace:

Benefity:

  • plně hrazené stravenky 85,- Kč/den
  • 3 sick days
  • 25% sleva na zboží

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-13-339764

Information about the vacancy

Job location:

Praha-Štěrboholy

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

28 000 - 33 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

Czech (proficient/native speaker)

Benefits:

Discount on company products / services, Meal tickets / catering allowance, Sick day

Job is suitable for graduates.