Operátor/ka výroby - Kuřim 29 000 Kč

Kuřim | 26 000 - 29 000 CZK/month

Náplň práce:

Máte zájem o skvělou práci v okolí Brna?
Chcete vydělávat od 26 000 Kč a více, přesto, že nemáte žádnou kvalifikaci? Nepřetržitý provoz Vám nevadí?
Hledáme zaměstnance do kmene firmy. Neděláme rozdíly, hledáme ženy i muže! A vemte sebou klidně i známeho!

Na co jěšte čekáte? Neváhejte, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplní Vaší práce bude:

- fyzicky nenáročná práce
- zodpovědnost za výrobu a kontrolu výrobků
- montáž a balení materiálu

Nástup možný ihned!

Požadujeme:

- ochota pracovat v nepretržitém provozu!!!
- pravidelný režim (rozvrh na celý rok, 2 dny ranní směna, 1 den volno, 2 dny noční směna, 3 dny volno)
- spolehlivost a dochvilnost
- zdravotní způsobilost
- manuální zručnost

No nezní to špatně, že ne?

Další informace:

Benefity:
NÁBOR PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI!!!

Za svou práci dostanete:

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat 10 550 Kč (pololetně, ve mzdě za září a březen)
- příplatky za směnnost 1 500 - 2 000 Kč
- příspěvek na dopravu 300 - 2 500 Kč
- bonus za produktivitu (čtvrtletne) až 4 500 Kč
- odměny od vedoucího

příplatky:

- za noční směny 10%
- za víkendové směny 10%
- státní svátky 100 %
- presčasové směny 40%

- příspěvek na stravování, do Wellness Kuřim, penzijní pojištění
- každoroční navýšení mzdy v závislosti na výkonu a chování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-340101

Information about the vacancy

Job location:

Kuřim

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For a definite period of time

Salary:

26 000 - 29 000 CZK/month

Required education:

Basic

Required languages:

Czech (basic/passive)

Job is suitable for graduates.