Programátoři mikroprocesorů nebo C# ASP.NET nebo C# WPF

Jihomoravský region

Náplň práce:

Hledáme do svého týmu nové kolegy pro svou pobočku v Brně, kde sídlí vlastní divize výroby a vývoje těch nejmodernějších zabezpečovacích technologií na trhu. K těm patří zejména DPPC Latis a integrovaný systém EKV a PZTS ASSET. Hledáme kolegy zejména na tyto pozice:
Programátor / vývojový pracovník (C# ASP.NET)
Programátor / vývojový pracovník (C# WPF)

Požadujeme:

Návrh mikroprocesorových obvodů / programátor mikroprocesorů
- Zkušenosti s návrhem mikroprocesorových obvodů
- Pokročilá znalost SW Eagle
- Dobrá znalost programování mikroprocesorů STM32, NXP v jazyce C
- Znalost principu práce periferií a průmyslových sběrnic (USB, RS232, RS485, I2C, SPI apod.)
- Zkušenost s návrhem komplexních zařízení výhodou
- Zkušenost s RTOS výhodou

- Dobrá znalost C#, .NET Core 2.2, HTML, CSS, TypeScript, Vue.js, Vuex, Bootstrap
- Zkušenosssst s vývojem MVC aplikací výhodou

- Dobrá znalost C#, .NET 4.6.2.
- Zkušenost s vývojem MVVM aplikací výhodou
- Zkušenost s komponentami DevExpress výhodou

Další informace:

Benefity:
- HPP i částečný úvazek, který přizpůsobíme tomu, že potřebuješ dostudovat (také jsme tu nedávno studovali)
- Flexibilní pracovní doba, možnost home office
- Odpovídající finanční ohodnocení
- V případě HPP pak benefity jako stravenky, 5 týdnů dovolené, multi-sport karta apod.
- Pohodový kolektiv, práce v centru Brna s dobrou dopravní dostupností

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-30-340434

Information about the vacancy

Job location:

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam