Sales Leader - automotive

Plzeňský region | 50 000 - 70 000 CZK/month

Náplň práce:

Hledáme zkušeného člověka v oblasti obchodu! Chcete vést zajímavé projekty výrobní společnosti po obchodní stránce? Dokážete navázat dobré obchodní vztahy se zákazníkem? Domluvíte se anglicky?

Máme pro Vás skvělou příležitost uplatnit své zkušenosti!

Budete se věnovat:
- Tvorbě nabídek
- Shromažďování dat k projektům
- Zlepšování ziskovosti projektů
- Sledování a zajištění uhrazení objednávek

Požadujeme:

- min SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici
- Komunikativní znalost AJ pro komunikaci se zákazníkem
- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Benefity:

- Náborová odměna 10.000 Kč
- 25 dní dovolené + 3 dny sick day
- Roční bonus (ve výši jednoho měsíčního průměrného výdělku)
- Příspěvek na závodní stravování
- Příspěvek na dopravu 3kč/km
- Firemní aktivity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-30-339759

Information about the vacancy

Job location:

Plzeňský region

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

50 000 - 70 000 CZK/month

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages:

English (intermediate)

Benefits:

Bonuses, Transport allowance, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Sick day, Corporate Events