SERVISNÍ TECHNIK S AJ

Plzeňský region | 45 000 - 50 000 CZK/month

Náplň práce:

Hledáš novou příležitost ? Máš technické vzdělání, domluvíš se anglicky, baví tě vyhrnout si rukávy a pracovat na montáži, servisu ? Připojit se ke kolegům do velmi úspěšné společnosti na plzeňsku.

  • Přejímky systémů u dodavatelů a jejich následná instalace
  • Vytváření nastavovacích plánů k danému zařízení
  • Udržování stabilního chodu svěřených zařízení ve firmě
  • Sledování a zjišťování příčin neefektivity, nekvality a následně navrhovat jejich zlepšení
  • Stanete se podporou pro všechny pobočky firmy ohledně servisu, údržby a modifikací zařízení

Požadujeme:

  • Minimálně SOU vzdělání technického směru
  • Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §6 (lze obnovit/rozšířit)

Další informace:

Benefity:

  • Zajímavou a kreativní práci
  • Moderní a příjemné pracovní zázemí
  • Velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
  • Pravidelný roční nárůst mzdy
  • Možnost absolvování odborných a jazykových školení
  • Pět týdnů dovolené
  • Jistotu a zázemí stabilní rozrůstající se společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-30-340609

Information about the vacancy

Job location:

Plzeňský region

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

45 000 - 50 000 CZK/month

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages:

English (advanced)

Job is suitable for graduates.