Operátor ve výrobě - 1 SMĚNA - SLATINA

Jihomoravský region | 20 000 - 22 000 CZK/month

Náplň práce:

Jste ranní ptáče? Chcete mít volná odpoledne a víkendy? Nestresovat se nočními směnami?
Nabízíme práci v Brně ve Slatině a to na jednu směnu!

Nástupní mzda je 18 500 Kč + bonusy. Po zapracování další navýšení!

POPIS PRÁCE:
- jednoduchá kompletace výrobků
- testování, kontrola a balení serverů

Požadujeme:

- manuální zručnost
- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů
- práce je fyzicky náročná! (nutná fyzická zdatnost, manipulace s těžšími předměty)

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis!

Další informace:

Benefity:
- dovolená 5 týdnů
- sick days
- stravenky v hodnotě 80 Kč/odpracovaný den
- školení, firemní akce
- posilovna
- příspěvek na penzijní připojištění
- a jiné

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-340917

Information about the vacancy

Job location:

Jihomoravský region

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For a definite period of time

Salary:

20 000 - 22 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

Czech (proficient/native speaker)

Benefits:

Holidays 5 weeks, Sick day, Meal tickets / catering allowance

Job is suitable for graduates.