Administrativní brigáda 100 Kč/hod Znojmo centrum

Znojmo | 100 CZK/hour

Náplň práce:

Máte zájem o dlouhodobou brigádu pro významnou telekomunikační společnost?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:

PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY

- administrativní činnost při vyplňování podkladů k reklamacím a pod.

Nástup: co nejdříve!
Mzda: 100 Kč
Lokalita: Znojmo
Úvazek: 10 hodin/týdně

Požadujeme:

- pečlivost
- znalost práce na PC
- flexibilita
- pozice je vhodná i pro maminky na mateřské, studenty

Další informace:

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-19-341099

Information about the vacancy

Job location:

Znojmo

Employment type:

Temporary work, from 11. 11. 2019 to 30. 6. 2020

Type of employment:

Agreement on working activities

Salary:

100 CZK/hour

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages:

Czech (proficient/native speaker)

Job is suitable for parents on parental leave.