Inženýr zákaznické kvality

Liberecký region | 45 000 - 60 000 CZK/month

Náplň práce:

Jednání se zákazníky je pro Vás denním chlebem? Vyznáte se v kvalitě v automotive? Znáte nástroje kvality a normy a domluvíte se anglicky? Je Vaše odpověď ano? Tak nám napište!

Obsazujeme pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

  • vyřizování zákaznických reklamací
  • dodržování nastavených pravidel
  • analyzování zdrojů příčiny vzniku defektních výrobků – materiálů
  • interní audit včetně normy pro životní prostředí
  • návrhy, realizace a udržování systému managementu jakosti s požadavky platných norem (ISO 9001, VDA 6.3, ISO/TS 16949 atd.)
  • reporting

Požadujeme:

  • praxe na pozici alespoň 2 roky
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost nástrojů kvality (ISO TS 16949, 9001, VDA 6.3, VDA2, APQP)
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti - denní kontakt se zákazníky a ostatními odděleními
  • zkušenost s audity výhodou

Další informace:

Benefity:
- bonusy
- meziroční zvyšování mezd
- 5 týdnů dovolení
- stravenky
- školení a kurzy
- flexibilní pracovní doba

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-30-340382

Information about the vacancy

Job location:

Liberecký region

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

45 000 - 60 000 CZK/month

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages:

English (advanced)

Benefits:

Corporate Events, Flexible start / end of working hours, Individual schedules of working hours, Self - organization of the job, Educational courses, training, Holidays 5 weeks, 13th monthly salary, Bonuses, Contributions to the pension / life insurance, Cell phone, Refreshments on workplace, Meal tickets / catering allowance