Právník

Jablonec nad Nisou | 50 000 - 55 000 CZK/month

Právník

Jste absolventem právnické fakulty a chcete svoji praxi spojit s významnou ryze českou firmou s mezinárodním dosahem?

PRÁVNÍK

Náplň práce:

  • příprava smluv (dle potřeby - obchodní, nájemní, pracovní) a dalších dokumentů (obchodní nebo záruční podmínky)
  • výklad právních předpisů
  • sledování právního prostředí a relevantních právních dokumentů (včetně dopadu novelizací)
  • spolupráce s partnerskými právními kancelářemi

Co od Vás očekáváme:

  • magisterský titul v oboru práva
  • schopnost analytického myšlení
  • pečlivost a samostatnost

Benefity:

  • 13. plat
  • finanční prémie
  • kafetérie
  • stravenky
  • fitness a relax
  • pružná pracovní doba
  • zdravotní volno (sick days)
  • jazykové kurzy
  • odborné vzdělávání a profesní růst

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-12-341106

Information about the vacancy

Job location:

Jablonec nad Nisou

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

50 000 - 55 000 CZK/month

Required education:

University

Required languages:

English (basic/passive)

Benefits:

Bonuses, Cell phone, Flexible start / end of working hours, Holidays 5 weeks, Cafeteria, Corporate preschool, Contribution to sport / culture / leisure, Sick day, Corporate Events