SVÁŘEČ - 1-2 směny

Liberec | 25 000 - 35 000 CZK/month

Máš zkušenost se svařováním a hledáš si práci v Liberci bez noční směny? U nás ti to můžeme nabídnout!

SVÁŘEČ

Náplň práce:

  • svařování kovů - ocelové konstrukce, násypky, svodky popela
  • práce na 1 směnu (ranní), později možný přechod na 2směnný provoz
  • zakázková výroba

Co od Vás očekáváme:

  • svářečský průkaz (neplatný obnovíme)
  • Zkušenost se svařováním metodou TIG (141), obalenou elektrodou (111) nebo MAG/CO (135) nutností
  • orientace v technické dokumentaci
  • pracovitost, spolehlivost

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • finanční bonusy
  • výhodní mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • práci v menší firmě mimo automotive
  • školení a kurzy
  • sportovní a další firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-341374

Information about the vacancy

Job location:

Liberec

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

25 000 - 35 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

Czech (intermediate)

Benefits:

Corporate Events, Educational courses, training, Holidays 5 weeks, Bonuses, Contribution to sport / culture / leisure, Cell phone, Company catering

Job is suitable for graduates.