Zákaznická kvalita - junior

Liberecký region | 35 000 - 40 000 CZK/month

Náplň práce:

Máte zkušenosti s kvalitou v automotive? Chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Hledáme novou posilu do týmu v zákaznické kvalitě!

Co budete mít na starosti?

- komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
- spolupráce při vzorkování nových dílů
- přípravy externích auditů
- zpracování technické dokumentace
- trvalé zlepšování výrobního procesu

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe na obdobné pozici 2 roky
- zkušenosti s jednání se zákazníky
- znalost norem a metod používaných v automotive kvalitě
- schopnost číst výkresovou dokumentaci

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Flexibilní pracovní doba

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-30-341394

Information about the vacancy

Job location:

Liberecký region

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

35 000 - 40 000 CZK/month

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages:

English (advanced)

Benefits:

Bonuses, Cell phone, Notebook, Contributions to the pension / life insurance, Flexible start / end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Company catering, Cafeteria, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Corporate Events, Individual schedules of working hours, Foreign business trips, Self - organization of the job, Individual budget for personal growth, Dedicated time for innovations, Launch of a completely new project