KONSTRUKTÉR - bez cizích jazyků

Liberecký region | 45 000 - 75 000 CZK/month

Náplň práce:

Je konstrukce Vaším oborem? Baví Vás vývoj a chcete se posunout dál ve své kariéře? Hledáme nového kolegu KONSTRUKTÉRA!

Jaké Vás čekají pracovní úkoly?

  • konstrukční práce od návrhu výrobku až po předání do výroby
  • vývoj nových produktů pro zákazníky z automotive
  • komunikace se zákazníkem
  • technická podpora pro obchodní oddělení
  • vypracování konstrukční dokumentace

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe v oboru konstrukce
  • znalost 3D CAD softwaru (ideálně základy CATIA)
  • zkušenosti z konstrukcí jednoúčelových strojů
  • technické myšlení

Další informace:

Benefity:

  • bonusy
  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní zaměstnanecké výhody
  • neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-30-341397

Information about the vacancy

Job location:

Liberecký region

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

45 000 - 75 000 CZK/month

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Benefits:

Corporate Events, Flexible start / end of working hours, Individual schedules of working hours, Occasional work from home, Opportunity to work up hours, Launch of a completely new project, Self - organization of the job, Dedicated time for innovations, Individual budget for personal growth, Educational courses, training, 13th monthly salary, Bonuses, Cafeteria, Contributions to the pension / life insurance, Contribution to sport / culture / leisure, Cell phone, Notebook, Refreshments on workplace, Meal tickets / catering allowance

Job is suitable for graduates.