Vedoucí oddělení kvality

Liberec | 40 000 - 60 000 CZK/month

Máte zkušenosti z oddělení kvality? Znáte výrobní normy a předpisy a nebojíte se vedení menšího týmu lidí? Do společnosti mimo automotive hledáme VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ KVALITY.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za chod oddělení
  • vedení menšího týmu pracovníků
  • komunikace s dodavateli i zákazníky, řešení reklamací
  • zodpovědnost za dodržení kontrolních postupů a plánu kontrol (dle platných norem i požadavku zákazníků)

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • alespoň 3 roky praxe v oddělení kvality
  • zkušenost s vedením týmu
  • znalost výrobních norem a předpisů
  • znalost problematiky vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
  • řidičský průkaz skupiny B

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • finanční bonusy
  • výhodní mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • práci v menší firmě mimo automotive
  • školení a kurzy
  • sportovní a další firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-341375

Information about the vacancy

Job location:

Liberec

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

40 000 - 60 000 CZK/month

Required education:

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Benefits:

Corporate Events, Educational courses, training, Holidays 5 weeks, Bonuses, Contribution to sport / culture / leisure, Cell phone, Company catering