SEŘIZOVAČI i absolvent - Kuřim až 34 000 Kč

Kuřim | 26 000 - 35 000 CZK/month

Náplň práce:

Hledáme šikovné, manuálně zručné seřizovače na výrobní linku!
Jste absolvent technického zaměření, zajímá vás elektro a chtěl by jste být součástí výrobního procesu a naučit se plno nových věcí? Pojďte to zkusit k nám !

Nebo už máte pár let zkušeností a potřebujete změnu? Chcete jít do velké mezinárodní společnosti? Tak chceme právě vás!

Pokud máte zájem o spolupráci na HPP, neváhejte a odpovězte na inzerát.

Požadujeme:

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vzdělání technického směru (elektro, strojírenství, automobilní průmysl)
  • manuální zručnost a šikovnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Další informace:

Benefity:

  • základní mzda dle zkušeností
  • příspěvek na dopravu
  • 13 plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-341452

Information about the vacancy

Job location:

Kuřim

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For a definite period of time

Salary:

26 000 - 35 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

Czech (proficient/native speaker)

Job is suitable for graduates.