Skladník/Stock Keeper - Brno Slatina

Brno | 23 000 - 25 000 CZK/month

Náplň práce:

Chtěli by jste pracovat ve skladu, ale nevlastníte průkaz na VZV? Jste fyzicky zdatný a ovládáte práci s PC? Pokud ano máme nabídku zrovna pro Vás!

Hledáme kandidáty na pozici SKLADNÍK/STOCK KEEPER do strojírenské společnosti sídlící v Brně-Slatině.

Vaší náplní práce bude:

- balení a příprava zásilek na expedici
- práce s databázovým systémem
- práce s čtečkou/scannerem
- práce s VZV
- zajištění bezproblémového chodu skladu

Místo výkonu práce je v Brně - Slatině, jedná se o třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční).

Požadujeme:

Pokud splňujete níže uvedená kritéria, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

- zkušenost ve skladu výhodou
- platný průkaz na VZV výhodou
- fyzická zdatnost
- uživatelská znalost MS OFFICE, zejména EXCEL
- znalost databázového systému SAP výhodou
- ochota práce ve třísměnném provozu
- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost!

Možnost nástupu ihned
Lokalita: Brno Slatina

Další informace:

Benefity:
- 25kč/h příplatek za noční směnu (při 1 týdnu nočních směn +940 kč)
- 12kč/h příplatek za nepřetržitý provoz
- 50% příplatek za víkendovou směnu (při 1 sobotní směně +1200kč)
- 100% příplatek za svátek
- příspěvek na stravné ve výši 55 % z ceny jídla (za měsíc příspěvek až 500kč)
- měsíční příspěvek na praní
- 1 týden dovolené navíc (celkem tzn. 25 dní/rok)
- možnost přestupu do kměnoveho stavu společnosti

Nabízíme stabilní zázemí.

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-360614

Information about the vacancy

Job location:

Brno

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For a definite period of time

Salary:

23 000 - 25 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

Czech (proficient/native speaker)

Job is suitable for graduates.