Snadná brigáda ve výrobě do konce roku až 150Kč/hod

Brno | 120 - 150 CZK/hour

Náplň práce:

Chcete si přivydělat ve výrobě? Tak pojďte k nám!

Brigáda je na jednosměnný provoz od 6.20 do 15.00 + případné občasné přesčasy.

Vaší náplní práce bude:
- jednoduchá kompletace výrobků - počítačových serverů
- testování, kontrola a balení počítačových serverů
- výpomoc stálým zaměstnancům

Brigáda je ideální např. pro studenty VŠ jako přivýdělek. Upředňostňujeme brigádníky, kteří mohou chodit co nejvíce směn do konce roku.

Nástup ihned

Požadujeme:

- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů
- fyzická zdatnost
- spolehlivost

Možnost odpracovat co nejvíce směn, dle toho je i rozdělena mzda

Další informace:

Benefity:
- Získání praxe

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-18-360700

Information about the vacancy

Job location:

Brno

Employment type:

Temporary work, from 9. 10. 2020 to 31. 12. 2020

Type of employment:

Agreement on working activities

Contract duration:

Seasonal / short-term work

Salary:

120 - 150 CZK/hour

Required languages:

Czech (advanced)