Pohodový parťák do výroby - Brno Slatina

Brno | 21 000 - 25 000 CZK/month

Náplň práce:

Nabízíme práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu!

Máte zájem o práci ve výrobě? Rádi se neustále učíte a zlepšujete? Nebojíte se třísměnného nebo nepřetržitého provozu a jste spolehlivý/spolehlivá?

Máme pro Vás nabídku práce v lokalitě Brno - Slatina.

Vaší náplní práce bude:
- Montáž s vytápěním spojených produktů
- Kompletace dle daných postupů a instrukcí
- Fyzicky nenáročná manuální práce
- Testování a finální kontrola výrobků
- Kontrola výrobního procesu

- Místo výkonu práce - Brno Slatina

- Jedná se o pracovní poměr ve třísměnném provoze

Možnost směn:
- ranní, odpolední a noční

Společnost nabízí propracovaný systém školení a s tím spojený kariérní růst a odměňování zaměstnanců.

Nabízíme stabilní zázemí.

Požadujeme:

Co by měl splňovat úspěšný kandidát?

- Manuální zručnost a šikovnost
- Samostatnost, zodpovědnost
- Praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Smlouva: hlavní pracovní poměr (HPP)
Nástup: ihned nebo po domluvě
Lokalita: Brno Slatina

Další informace:

Benefity:
- zajímavá mzda, možnost navýšení
- 25kč/h příplatek za noční směnu (při 1 týdnu nočních směn +940 kč)
- 12kč/h příplatek za nepřetržitý provoz
- 50% příplatek za víkendovou směnu (při 1 sobotní směně +1200kč)
- 100% příplatek za svátek
- příspěvek na stravné ve výši 55 % z ceny jídla (za mesíc příspěvek až 500kč)
- měsíční příspěvek na praní
- 1 týden dovolené navíc (celkem tzn. 25 dní/rok)

- možnost přestupu do kmenoveho stavu společnosti
- skvělý kolektiv
- odborné vzdělávaní
- zázemí silné společnosti!
- možnost profesního růstu!

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-18-360729

Information about the vacancy

Job location:

Brno

Employment type:

Full-time work

Type of employment:

Employment contract

Contract duration:

For a definite period of time

Salary:

21 000 - 25 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Job is suitable for graduates.