PRÁCE V ZÁKAZNICKÉM SERVISE V ŘECKU

Moravskoslezský region | 26 000 - 32 000 CZK/month

Náplň práce:

Jsi čerstvý absolvent a láká Tě práce v zahraničí? Pokud se domluvíš anglicky na úrovni B2 a máš dobré komunikativní dovednosti, pak hledáme právě Tebe!! Pro mezinárodní společnost v Řecku hledáme kandidáty do zákaznického servisu, kde budeš komunikovat s českými zákazníky. Jsme tady dobrá parta a pomáháme si, takže zaškolení se bát nemusíš, vše Tě naučíme. Jestli chceš zažít to pravé dobrodružství a ještě si při tom hezky vydělat, pojď do toho s námi.

Požadujeme:

- ochota relokace do Řecka (Atény)
- pokročilá znalost anglického jazyka (B2) a slovenského jazyka (C1)
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Další informace:

Benefity:
- hradíme letenku do Atén, taxi z letiště
- zdarma ubytování v Aténách na dva týdny
- 13. a 14. mzda
- čtvrtletní bonusy
- podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů
- firemní lékař

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-6-361021

Information about the vacancy

Employment type:

Full-time work

Contract duration:

For an indefinite period of time

Salary:

26 000 - 32 000 CZK/month

Required education:

Professional training without a school-leaving exam

Required languages:

Slovak (proficient/native speaker), English (advanced)

Job is suitable for graduates.