BRIGÁDA ve výrobě - denní směny - až 160 Kč/hod!

Brno | 140 - 160 CZK/hour

Náplň práce:

Potřebujete si přivydělat a nevíte kde? Už nehledejte!! :)

Co Vás čeká?

Vaší náplní práce bude:
- Montáž výrobků dle daných postupů a instrukcí,
- Fyzicky nenáročná manuální práce,
- Jednoduché testování a kontrola výrobků
- Balení a označování výrobků

- Místo výkonu práce - BRNO SLATINA (15 minut z Úzké autobusem)

Směnnost:

  • Jedná se o práci v jednosměnném provozu:

- možnost práce: 12ti hodinové a pouze denní směny!!!

Pracovní doba: 6:00-18:00

Možnost pracovat:

Nejlépe pravidelně od NEDĚLE do ÚTERÝ anebo od STŘEDY do PÁTKU.
Případně dle dohody možnost přidat i další směny, příp. i sobotu nebo směny pozměnit.

Nástup ihned nebo dle dohody.
Termín: Prosinec 2020

Požadujeme:

- Manuální zručnost a šikovnost
- Časová flexibilita, ochota pracovat dle dohody
- Výpis z rejstříku trestů
- Schopnost číst pracovní instrukce a dodržovat je
- Ochota pracovat 12ti hodinové směny

DŮLEŽITÉ:
- Termíny: PROSINEC 2020
- Lokalita: BRNO SLATINA

Další informace:

Benefity:
- Možnost volit si směny
- Zajímavá mzda
- Příplatky
- Dobrá dopravní dostupnost

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-18-362944

Information about the vacancy

Job location:

Brno

Employment type:

Temporary work, from 30. 11. 2020 to 31. 12. 2020

Type of employment:

Agreement on working activities

Contract duration:

Seasonal / short-term work

Salary:

140 - 160 CZK/hour

Job is suitable for parents on parental leave.